V100ZA05PX2855
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V100ZA05PX2855
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 100V 400A DISC 5MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 90 V
Capacitance @ Frequency 310 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 100 V
Varistor Voltage (Max) 110 V
Series ZA
Energy 2.5J
Package / Case Disc 5mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 60 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 81 V
Current - Surge 400 A