V11X510E
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V11X510E
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 820V 6.0KA DISC 14MM
Auf Lager : 250
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 738 V
Capacitance @ Frequency 200 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 820 V
Varistor Voltage (Max) 902 V
Series Xtreme Varistor
Energy 165J
Package / Case Disc 11mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 510 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 670 V