V130LA10AP
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V130LA10AP
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
Auf Lager : 2162
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 184.5 V
Capacitance @ Frequency 1000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 205 V
Varistor Voltage (Max) 225.5 V
Series LA
Energy 38J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 130 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 175 V