V130LA10C
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V130LA10C
Beschreibung:
VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 184.5 V
Capacitance @ Frequency 5000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 205 V
Varistor Voltage (Max) 225.5 V
Series C-III
Energy 80J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 130 V