V131NA34
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V131NA34
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 200V 40KA SQUARE 34MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 184 V
Capacitance @ Frequency 10000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 200 V
Varistor Voltage (Max) 228 V
Series NA
Energy 270J
Package / Case Square 34mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 130 V
Number of Circuits 1
Package Bag
Maximum DC Volts 175 V