V14E130PL2T7
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V14E130PL2T7
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 184.5 V
Capacitance @ Frequency 1000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 205 V
Varistor Voltage (Max) 225.5 V
Series UltraMOV™
Energy 50J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 130 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 170 V