V14E300PX2855
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V14E300PX2855
Beschreibung:
VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 400 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series UltraMOV™
Energy 125J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 300 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 385 V