V150ZA20P
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V150ZA20P
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM
Auf Lager : 88
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 135 V
Capacitance @ Frequency 3500 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 165 V
Series ZA
Energy 45J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 95 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 127 V