V150ZU05P
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V150ZU05P
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 135 V
Capacitance @ Frequency 190 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 165 V
Series ZU
Energy 4J
Package / Case Disc 5mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 92 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 127 V
Current - Surge 400 A