V175LC20C
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V175LC20C
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 243 V
Capacitance @ Frequency 7000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 270 V
Varistor Voltage (Max) 297 V
Series C-III
Energy 220J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 175 V