V18MLA1206WH
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V18MLA1206WH
Beschreibung:
VARISTOR 25V 150A 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 22 V
Capacitance @ Frequency 1270 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 25 V
Varistor Voltage (Max) 28 V
Series MLA
Energy 0.4J
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 14 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V
Current - Surge 150 A