V18MLA1812NT
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V18MLA1812NT
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 25V 1KA 1812
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 22 V
Capacitance @ Frequency 4050 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 25 V
Varistor Voltage (Max) 28 V
Series MLA
Energy 2.9J
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 14 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V