V20E175L4B
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V20E175L4B
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 243 V
Capacitance @ Frequency 1400 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 270 V
Varistor Voltage (Max) 297 V
Series UltraMOV™
Energy 135J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 175 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 225 V