V20E230P
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V20E230P
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
Auf Lager : 1128
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 324 V
Capacitance @ Frequency 1100 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 360 V
Varistor Voltage (Max) 396 V
Series UltraMOV™
Energy 160J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 230 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 300 V