V20E275PL2T7
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V20E275PL2T7
Beschreibung:
VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 900 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series UltraMOV™
Energy 190J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 275 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 350 V