V20E460PL4B
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V20E460PL4B
Beschreibung:
VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 675 V
Capacitance @ Frequency 400 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 750 V
Varistor Voltage (Max) 825 V
Series UltraMOV™
Energy 360J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 460 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 615 V