V20P30PL1T7
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V20P30PL1T7
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 47V 8KA DISC 20MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 42.3 V
Capacitance @ Frequency 12000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 51.7 V
Series LV UltraMOV™
Energy 90J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 30 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 38 V