V20X625E
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V20X625E
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 1.0KV 15KA DISC 23MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 900 V
Capacitance @ Frequency 500 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 1 kV
Varistor Voltage (Max) 1.1 kV
Series Xtreme Varistor
Energy 800J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 625 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 825 V