V220MT4B
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V220MT4B
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 220V 100A SOD83A AXIAL
Auf Lager : 5000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 198 V
Capacitance @ Frequency 21 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 220 V
Varistor Voltage (Max) 242 V
Series MA
Energy 0.9J
Package / Case SOD-83A Axial
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 138 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 191 V
Current - Surge 100 A