V22ZU3PX2855
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V22ZU3PX2855
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 19.8 V
Capacitance @ Frequency 14730 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 22 V
Varistor Voltage (Max) 24.2 V
Series ZU
Energy 4J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 14 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V