V230LS20CPX2855
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V230LS20CPX2855
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 324 V
Capacitance @ Frequency 550 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 360 V
Varistor Voltage (Max) 396 V
Series C-III
Energy 125J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 230 V