V251HA40
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V251HA40
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 390V 40KA DISC 40MM
Auf Lager : 165
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 351 V
Capacitance @ Frequency 5000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 390 V
Varistor Voltage (Max) 429 V
Series HA
Energy 370J
Package / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 250 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 330 V