V26MLA0603NH
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V26MLA0603NH
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 34.5V 30A 0603
Auf Lager : 113921
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 31 V
Capacitance @ Frequency 110 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 34.5 V
Varistor Voltage (Max) 38 V
Series MLA
Energy 0.1J
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 20 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 26 V
Current - Surge 30 A