V275LC20CP
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V275LC20CP
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 5000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series C-III
Energy 145J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 275 V