V300LS4P
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V300LS4P
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
Auf Lager : 20066
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 70 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series LS
Energy 25J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 300 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 405 V