V300LU10CPX2855
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V300LU10CPX2855
Beschreibung:
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 20 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series C-III
Energy 75J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 300 V