V301HA40
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V301HA40
Beschreibung:
VARISTOR 470V 40KA DISC 40MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 4100 pF @ 1 MHz
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series HA
Energy 430J
Package / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 300 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 410 V