V320LA20C
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V320LA20C
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 462 V
Capacitance @ Frequency 5000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 558 V
Series C-III
Energy 165J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 320 V