V320LC20A
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V320LC20A
Beschreibung:
VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 380 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series LC
Energy 80J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 320 V
Number of Circuits 1
Package Bag
Maximum DC Volts 420 V