V320LT10P
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V320LT10P
Beschreibung:
VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 170 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series LT
Energy 48J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 320 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 420 V