V391HF34
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V391HF34
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 604V 40KA SQUARE 34MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 545 V
Capacitance @ Frequency 3500 pF @ 1 MHz
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 604 V
Varistor Voltage (Max) 663 V
Series HF34
Energy 550J
Package / Case Square 34mm, Tabs
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 385 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 510 V