V39ZA20P
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V39ZA20P
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM
Auf Lager : 16499
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 35.1 V
Capacitance @ Frequency 12000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 39 V
Varistor Voltage (Max) 42.9 V
Series ZA
Energy 20J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 25 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 31 V