V470ZA05
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V470ZA05
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 470V 400A DISC 5MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 70 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series ZA
Energy 12J
Package / Case Disc 5mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 300 V
Number of Circuits 1
Package Bag
Maximum DC Volts 385 V
Current - Surge 400 A