V5.5MLA0402LNR
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V5.5MLA0402LNR
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 18.7V 20A 0402
Auf Lager : 1238
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 15.9 V
Capacitance @ Frequency 70 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 18.7 V
Varistor Voltage (Max) 21.5 V
Series MLA
Energy 0.05J
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 4 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 5.5 V
Current - Surge 20 A