V575LA80BP
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V575LA80BP
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
Auf Lager : 2158
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 819 V
Capacitance @ Frequency 450 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 889.5 V
Varistor Voltage (Max) 960 V
Series LA
Energy 220J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 575 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 730 V