V575LU80CP
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V575LU80CP
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 819 V
Capacitance @ Frequency 120 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 910 V
Varistor Voltage (Max) 1.001 kV
Series C-III
Energy 460J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 575 V