V625LT80CPX2855
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V625LT80CPX2855
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 1KV 10KA DISC 20MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 900 V
Capacitance @ Frequency 120 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 1 kV
Varistor Voltage (Max) 1.1 kV
Series C-III
Energy 490J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 625 V