V680LC100CPX2855
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V680LC100CPX2855
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 1.06KV 10KA DISC 20MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 990 V
Capacitance @ Frequency 120 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 1.06 kV
Varistor Voltage (Max) 1.13 kV
Series C-III
Energy 520J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 680 V