V681HG34
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V681HG34
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 1.0675KV 40KA SQU 34MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 962 V
Capacitance @ Frequency 1900 pF @ 1 MHz
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 1.0675 kV
Varistor Voltage (Max) 1.173 kV
Series HG34
Energy 925J
Package / Case Square 34mm, Formed Tabs
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 680 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 875 V