VB01581570635TF
Radiall USA, Inc.
Produkt-Nr.:
VB01581570635TF
Hersteller:
Radiall USA, Inc.
Beschreibung:
CBL ASSY 2.4MM JACK TO PLUG 25"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type 14.10mm OD Coaxial Cable
1st Connector 2.4mm Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black, Blue
2nd Connector 2.4mm Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series TestPro VNA
Length 25.00" (635.00mm)
Mfr Radiall USA, Inc.
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style 2.4mm to 2.4mm
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 50 GHz