Zuhause / Oscillators / VC-801-EAE-FAAN-2M04800000
minImg
VC-801-EAE-FAAN-2M04800000
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
VC-801-EAE-FAAN-2M04800000
Beschreibung:
VC-801-EAE-FAAN-2M04800000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 30µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 7mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series VC-801
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator Crystal
Frequency 2.048 MHz