Zuhause / Oscillators / VC-801-EAE-HAAN-125M000000TR
minImg
VC-801-EAE-HAAN-125M000000TR
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
VC-801-EAE-HAAN-125M000000TR
Beschreibung:
VC-801-EAE-HAAN-125M000000TR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±32ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 125 MHz