VC14MT0950KBA
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
VC14MT0950KBA
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
VARISTOR 150V 250A 1812
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 135 V
Capacitance @ Frequency 280 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 165 V
Series -
Energy 5J
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 95 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 125 V
Current - Surge 250 A