Zuhause / TVS Diodes / VCAN33A2-03SHE3-08
minImg
VCAN33A2-03SHE3-08
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Produkt-Nr.:
VCAN33A2-03SHE3-08
Paket:
SOT-23-3
Beschreibung:
TVS DIODE 33VWM 56VC SOT23-3
Auf Lager : 35584
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 2
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.7A (8/20µs)
Applications Automotive, CAN
Capacitance @ Frequency 8.7pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 36V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 150W
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23-3
Series Automotive, AEC-Q101
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 56V
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 33V (Max)