VDRS05A025BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
VDRS05A025BSE
Beschreibung:
VARISTOR 39V 100A DISC 7MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Varistor Voltage (Min) 35.1 V
Capacitance @ Frequency 500 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 39 V
Varistor Voltage (Max) 42.9 V
Series VDRS
Energy 0.9J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 25 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 31 V
Current - Surge 100 A