VDRS05C275BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
VDRS05C275BSE
Beschreibung:
VARISTOR 430V 400A DISC 7MM
Auf Lager : 3334
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 55 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series VDRS
Energy 12J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 275 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 350 V
Current - Surge 400 A