VDRS07H300TLE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
VDRS07H300TLE
Beschreibung:
VARISTOR 470V 1.2KA DISC 9MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 130 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series VDRS
Energy 40J
Package / Case Disc 9mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 300 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 385 V