VDRS10P095BKE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
VDRS10P095BKE
Beschreibung:
VARISTOR 150V 2.5KA DISC 12MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Varistor Voltage (Min) 135 V
Capacitance @ Frequency 800 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 165 V
Series VDRS
Energy 22J
Package / Case Disc 12mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 95 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 125 V