VDRS20W130BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
VDRS20W130BSE
Beschreibung:
VARISTOR 205V 6.5KA DISC 22.50MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 184.5 V
Capacitance @ Frequency 2100 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 205 V
Varistor Voltage (Max) 225.5 V
Series VDRS
Energy 114J
Package / Case Disc 22.50mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 130 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 170 V