VDRS20W550BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
VDRS20W550BSE
Beschreibung:
VARISTOR 910V 6.5KA DISC 23MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 819 V
Capacitance @ Frequency 370 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 910 V
Varistor Voltage (Max) 1.001 kV
Series VDRS
Energy 408J
Package / Case Disc 23mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 550 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 745 V